Hugo Zuhr oljemålning

360285

HUGO ZUHR (1895-1971): Kustmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 33x55 cm

Repor

Fack 17

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2322668
1 600
2314148
2313627
2312549
2305040
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.