Edvin Ollers oljemålning

360284

EDVIN OLLERS (1888-1959): Gårdsmiljö, signerad E Ollers 1953, olja på duk, ca 42x54 cm

Fack 36

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2318582
450
2313962
2313960
2304356

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.