Oskar Leonard Anderson oljemålning

360283

OSKAR LEONARD ANDERSON (1836-1868), motiv från 30-åriga kriget, signerad OL Anderson, olja på duk, ca 47x38 cm

Hål, skador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (12 bud)
2322030
1 900
2322001
1 800
2321675
1 700
2319189
1 600
2311864

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.