Pierre Olofsson litografi

360282

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, färglitografi, signerad Olofsson, numrerad 247/258 ca 26x89 cm

Fack 23

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (14 bud)
2321652
3 200
2321544
2321633
2 800
2321544
2 400
2321530

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.