Yrjö Edelmann litografi

360281

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Remsor, signerad och numrerad HC 25/50, färglitografi, bladstorlek 80x60 cm cm

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (10 bud)
2320907
2320868
750
2320868
650
2320821
600
2320821
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.