Mats Burman fotografi

360270

MATS BURMAN, silvergelatinfoto, "Noomi Rapace 2009", signerad på fotopapprets baksida, numrerad 5/10, pappersstorlek 40x50 cm

Konst, Fotografi

Rum 19

Mats Burman fotografi

Budhistorik (9 bud)
2315205
2 600
2315202
2315200
1 700
2315197
1 600
2315196

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.