Pablo Picasso färglitografi

360256

PABLO PICASSO, (1881-1973), "Ronde de la Jeunesse", signerad och daterad i trycket 25.7 61., färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Gulnat blad, blekt

Fack 33

Pablo Picasso färglitografi
Budhistorik (44 bud)
2322701
5 400
2322700
5 200
2322685
5 000
2322682
4 800
2322678
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.