Bordslampor 1970-tal

360255

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, klarglas, total höjd inkl skärmar 72 cm

Ett löst lampfäste, invändigt nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1970-tal

Budhistorik (16 bud)
2320739
2320715
2320738
950
2320715
900
2320736
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.