Smörask 1800-tal

360254

SMÖRASK, 1800-tal, sten, oktagonal form, höjd 9,5, 13x10 cm

Lagat lock, nagg, sprickor

Diverse

Monter 10

Smörask 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2310188
600
2317977
550
2310188
500
2317976
450
2310188

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.