Nils Öberg oljemålning

360252

NILS ÖBERG (1912-1997): Figurscen, signerad N Öberg, olja på pannå, ca 45 x 55 cm

Fack 3

Nils Öberg oljemålning

Budhistorik

2016-02-11 kl 21:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.