Picasso litografi

360251

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Gulnat blad, blekt

Fack 15

Picasso litografi
Budhistorik (29 bud)
2321080
2 400
2318527
2321077
2318527
2321075
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.