Gustav Höglund oljemålning

360250

GUSTAV HÖGLUND (född 1910): Nakenmodell, signerad, olja på pannå, ca 33 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Gustav Höglund oljemålning
Budhistorik (8 bud)
2322354
750
2322349
700
2322352
650
2322349
600
2322332
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.