Gertrud Stavling oljemålning

360246

GERTRUD STAVLING (1918-2008): Komposition, signerad G. Stavling, olja på duk, ca 58x76 cm

Rum 1

Gertrud Stavling oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2321422
500
2321427
500
2321422
2321420
2321259

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.