Picasso

360242

PABLO PICASSO, efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, ca 50x39 cm

Gulnat blad

Fack 3

Picasso
Budhistorik (32 bud)
2320915
2320913
2 800
2320914
2 800
2320913
2 600
2320912
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.