Eric Rhönnstad oljemålning

360239

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vinterlandskap, signerad och daterad Eric Rhönnstad 1951, olja på pannå, ca 25 x 35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Eric Rhönnstad oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2321608
2313965

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.