Barskåp 1900-talets mitt

360234

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, invändig belysning, ovansida med glasskiva, höjd ca 115, 86x44 cm, nyckel finns

Smärre ytskador o repor, ngt ostadigt, klippt el

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Barskåp 1900-talets mitt

Budhistorik (34 bud)
2321324
9 600
2321322
9 400
2321322
9 200
2321203
9 000
2321270
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.