Bengt Ellis oljemålning

360233

BENGT ELLIS (1923-2007): Vinkällare, signerad och daterad Ellis -58, olja på duk, ca 80 x 110 cm

Rum 9

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2321762
850
2320333
2321761
2320333
750
2321760
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.