Paul Piltz oljemålning

360231

PAUL PILTZ (1898-1973): Gårdsmotiv i vinter, signerad och daterad -56, olja på pannå, ca 49 x 60 cm

Fack 12

Paul Piltz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2303979
500
2317356
450
2303979
2305237
2303979

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.