Satsbord

360226

SATSBORD, 3 dlr, höjd 47-51, största bordets mått 55x37 cm

Ytslitage, lackskador

Rum 3

Satsbord

Budhistorik (15 bud)
2322089
1 300
2321920
2322088
2321920
2317476

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.