Joakim Allgulander färglitografi

360223

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Red Landscape", signerad Joakim Allgullander, 37/50, färglitografi, bladmått ca 49 x 49,5 cm

Fack 13

Budhistorik (24 bud)
2321753
2321890
2321753
1 900
2321840
1 800
2321753
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.