Esther Kjerner stilleben olja

360220

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med röda rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1950, olja på duk, ca 29x35 cm

Fåtal krackelyrer

Ändringar/tillägg
Kvitto medföljer

Rum 1

Esther Kjerner stilleben olja

Budhistorik (39 bud)
2362251
15 500
2362250
15 000
2362244
14 500
2362237
14 000
2362209
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.