Joakim Allgulander färglitografi

360212

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad Joakim Allgulander, 95/240, färglitografi, bladmått ca 41 x 59 cm, oramad

Rum 9

Budhistorik (18 bud)
2322144
1 300
2318938
2320117
2318938
2319900
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.