Urverk Omega

360201

URVERK, 9 st, 1900-tal, Omega, mekaniska, diameter ca 13-20 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk Omega

Budhistorik (4 bud)

2322197
450
2322054
2322053
2322052

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.