Urverk 1900-tal

360200

URVERK, 9 st,1900-tal, Eterna, batteri, diameter ca 20-35 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

2321480
2016-02-11 14:32:51

2016-02-11 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.