Urverk 1900-tal

360199

URVERK, 8 st mekaniska, 9 st batteri, 1900-tal, Tissot, diameter ca 16-33 mm

Några med smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik

2016-02-11 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.