Urverk Certina

360198

URVERK, 20 st mekaniska, 5 st batteri, 1900-tal,Certina, diameter ca 13-35 mm

Några med smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk Certina

Budhistorik (1 bud)

2321921
2016-02-11 18:04:46

2016-02-11 kl 21:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.