Urverk 1900-tal

360197

URVERK, 14 st, 1900-tal, bl a Dunhill sterlingsilver, Plosy, Alpina, runda och fyrkantiga, diameter ca 20-35 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik

2016-02-11 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.