Urverk äldre

360196

URVERK, 32 st, 1800/1900-tal, bl a Tärnan, Zenith, Millionär, runda, fyrkantiga, diameter ca 16-23 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (3 bud)

2322627
900
2321513
850
2321489
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.