Urverk äldre

360195

URVERK, 15 st, 1800/1900-tal, bl a Waltham, ca 25-38 mm

Smärre ytskador, några visare saknas

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (5 bud)
2321737
2321505
750
2321487
500
2319307
2304979

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.