Urverk äldre

360194

URVERK, 12 st, 1800/1900-tal, bl a Halda, Doka, Orator, Wyler, diameter ca 40-45 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk äldre

Budhistorik (9 bud)
2321630
2321627
2321623
900
2321622
2321621
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.