Karmstol

360191

KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, ek, sitthöjd 50, rygghöjd 114 cm

Skador

Rum 2

Karmstol

Budhistorik (1 bud)

2312456
2016-02-07 19:14:54

2016-02-11 kl 21:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.