Kalk bägare silver

360185

KALK, BÄGARE, TUMLARE, silver, 1800-tal, Kristianstad 1801 och 1827, höjd ca 3-9 cm

Slitage, buklor, äldre gravyr

Silver

Monter 7

Kalk bägare silver

Budhistorik (18 bud)
2321166
2321174
1 400
2321166
1 300
2321162
2321154

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.