Bägare fat silver

360183

BÄGARE, FAT, CIGGARSKRIN, MYNT, silver, 1900-tal , bl.a. GAB och K.Anderson, total vikt ca 780 g

Slitage, gravyr

Silver

Bägare fat silver

Budhistorik (11 bud)
2321087
2318749
2321085
2318749
1 900
2320248
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.