Damarbetsbord

360182

DAMARBETSBORD, låda i sargen, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 73 87x46 cm

Slitage, färgbortfall, senare draghandtag, saknar lås

Rum 4

Damarbetsbord

Budhistorik (25 bud)
2320577
6 000
2321537
5 800
2320577
5 600
2321536
5 400
2320577
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.