Konsolbord

360181

KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, skiva i sten, förgyllt, höjd ca 36 96x34 cm

Skador, omabetat, slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Konsolbord

Budhistorik (27 bud)
2321220
3 200
2320174
2321216
2320174
2 800
2321215
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.