Gösta Sandels

360172

GÖSTA SANDELS (1887-1919): ''Venus från Urbino''/ ''Naket'', signerad Sandels och daterad 1910, akvarell, ca 14x21 cm

Monter 10

Gösta Sandels
Budhistorik (28 bud)
2321868
24 000
2321911
23 000
2321868
22 000
2321908
21 000
2321868
19 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.