Ann Wärff glasskulptur

360169

ANN WÄRFF, glasskulptur, i botten märkt bl a Kosta Unik Bengt Heintze, daterad 79, höjd ca 16 cm

Kant med mindre nagg/stötmärke

Glas, Konstglas

Ann Wärff glasskulptur

Budhistorik (12 bud)
2322660
2322657
750
2322655
700
2322651
650
2322647
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.