Georges Braque

360166

GEORGES BRAQUE, efter (1882-1963): Nature Morte,
heliogravyr i färg, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 148/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel).
I. 23,8 x 34,8 cm S. 38,5 x 45,7 cm

Georges Braque
Budhistorik (4 bud)

2317792
4 800
2306059
3 200
2305854
2301867

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.