Nils Kölare akryl

360154

NILS KÖLARE (1930-2007): "Vikta hörn", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -04, akryl på pannå, ca 12 x 24, totalmått 32,5 x 44,5 cm

Monter 6

Nils Kölare akryl

Budhistorik (3 bud)

2311503
3 400
2303806
2 800
2302690
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.