Fåtöljer 1900-talets andra hälft

360150

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, empirestil, rottingklädd rygg, lös sittdyna i brun skinnklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Smärre ytskador, rotting med smärre skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Budhistorik (26 bud)
2318870
2318869
3 800
2318865
3 600
2318858
3 400
2318818
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.