Bänk 1900-talets andra hälft

360149

PALL, samtida, förgyllt underrede, stoppad sits med ljus klädsel, höjd ca 47, 55x44 cm

Bänk 1900-talets andra hälft

Budhistorik (14 bud)
2318501
1 300
2318467
2318467
2318461
950
2318280
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.