Per Kirkeby

360148

PER KIRKEBY (Danmark, född 1938): Utan titel, signerad och daterad P.K -85, blandteknik på papper, ca 42x 29,5 cm

Kundcenter

Per Kirkeby

Budhistorik (22 bud)
2317449
14 000
2317930
13 500
2317449
13 000
2317925
12 500
2317449
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.