Alexander Calder

360146

ALEXANDER CALDER (1898-1976): Komposition, färglitografi, signerad, numrerad ea. 50x32 cm

Rum 22

Alexander Calder
Budhistorik (34 bud)
2320197
13 500
2320193
13 000
2320180
12 500
2320170
12 000
2320159
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.