Stolar 1900-talets andra hälft

360143

STOLAR, 6+2 st, 1900-talets andra hälft, chippendalestil, skulpterad dekor, främre fotavslut med dekor av claw-and-ball, sitthöjd ca 47 cm

Smärre ytskador o fläckar

Rum 21

Budhistorik (26 bud)
2303470
7 800
2319215
7 600
2303470
7 400
2318892
7 200
2303470
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.