Angelica Wiik färglitografi

360141

ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik, 7/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (23 bud)
2315367
1 700
2319183
1 600
2315367
2318909
1 400
2315367
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.