Angelica Wiik färglitografi

360140

ANGELICA WIIK (född 1960), "Räven", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59 x 38 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2318540
1 600
2318538
2318535
1 400
2318521
1 300
2318473

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.