Angelica Wiik färglitografi

360136

ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzclub", signerad Angelica Wiik, 216/290, färglitografi, ca 29x56 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (28 bud)
2320136
2 400
2320133
2320130
2320129
1 900
2320126
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.