Angelica Wiik litografi med glitter

360133

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 34/190, färglitografi, 50 x 21,5 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (21 bud)
2320029
1 600
2320026
2320014
1 400
2320024
1 300
2320014

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.