Lars Jonsson färglitografi

360126

LARS JONSSON (född 1952): "Spegling" , signerad Lars Jonsson, EA VII/XL, färglitografi, bladmått ca 60x42

Fack 30

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2306362
2307454
2 800
2306362
2 400
2306252
700
2304282
650

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.