Gideon Börje oljemålning

360121

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Bergstopp, signerad G. Börje, olja på duk, 50x60 cm

Tavelvagn 6

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2316270
2313692
2303362

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.